MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban)

  • psutyika
  • psutyika profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Yamaha FJR 1300A (2008) Yamaha Majesty 400 (2004)
Több
2016 szept. 04 16:20 #126 Írta: psutyika
Üdvözletünket küldjük innen a közeli Dominikáról. Az idő szar nagyon fázunk. Nyomorgással és nélkülözéssel telnek napjaink. Már nagyon mennénk haza, de sajnos még maradni kell mert a duplaszárnyú légcsavaros csak pénteken indul haza. Nem tudom hogy fogjuk addig kibírni. Már teljesen lefogytam, szinte kilátszanak a bordáim. Elaludni nem merek mert asszony folyamatosan azt nézi, hogy miként tudná elvágni a torkom, hogy megfőzzön. Ilyen a szerelem. A weboldal tekintetében sajnos nem tudom visszafogni az indulataimat. Viktor! KÚÚÚÚRVA JÓÓÓÓ LETT!!!

Soha ne azt bánd amit megtettél, hanem azt amit megtehettél volna de nem tetted meg, mert nem volt hozzá elég bátorságod!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Tamás
  • Tamás profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Ha bukót veszel, az eszed is a helyén legyen!
Több
2016 szept. 04 09:55 #125 Írta: Tamás

valahogy idekerültem. nagyon szokatlan. De előbb utóbb megszokom

Majd belejövünk, mint kiskutya az ugatásba!.:-)

"Attól vagy ember, hogy különb tudsz lenni, s felismered a rosszat, s a jót...!"

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 04 08:39 #116 Írta: satyapapa
satyapapa válasza a(z) MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban) témában
valahogy idekerültem. nagyon szokatlan. De előbb utóbb megszokom

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 03 22:40 #115 Írta: Coller úr
Coller úr válasza a(z) MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban) témában
Hehe újonc fórumozó vagyok, nagyon állatkirály.

Én szentül hiszem, hogy angyalok igenis léteznek. Emberi álruhát öltve köztünk járnak a földön.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 03 22:36 #114 Írta: Coller úr
Coller úr válasza a(z) MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban) témában
Csak úgy...

Én szentül hiszem, hogy angyalok igenis léteznek. Emberi álruhát öltve köztünk járnak a földön.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 03 07:26 #96 Írta: Duncso
Sziasztok,

sikerült Nekünk is. Tetszik, szép munka, Viktornak köszönet :).
Lesz mit megszokni :)

Szép napot mindenkinek

Duncsó&Marcsi

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 03 04:26 #92 Írta: Feco
A fotó nagyon jó dolog itt a hozzászólásoknál! ( nem tudom hogy kerül ide?)Nem lehetne automatikusan a személyes képet idetenni?? (csak kérdem??)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 03 04:23 #91 Írta: Feco
Bejutottam, és tetszik, bár csetlek-botlok nem tudom mit hova írok, de hajrá majd megszokjuk!!A régiről van hír? Mikor húzzák le végleg a rolót?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Tamás
  • Tamás profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Ha bukót veszel, az eszed is a helyén legyen!
Több
2016 szept. 02 21:35 #88 Írta: Tamás
Mellesleg, mobilról a sorszámot se látom, és smileket sem tudok beilleszteni.
Lehe rossz topicba írom...?

"Attól vagy ember, hogy különb tudsz lenni, s felismered a rosszat, s a jót...!"

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Tamás
  • Tamás profilkép
  • Nem elérhető
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Ha bukót veszel, az eszed is a helyén legyen!
Több
2016 szept. 02 21:29 #87 Írta: Tamás
Viktor!
Ezen a fórumon a hozzászólások sorszáma nem témánkként emelkedik?
Ha jól látom, minden téma hozzászólása eggyel magasabb sorszámot kap, mint az előző, akárhova is írtuk...
Így van?:blink:

"Attól vagy ember, hogy különb tudsz lenni, s felismered a rosszat, s a jót...!"

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 02 20:12 #83 Írta: kalo józsef
kalo józsef válasza a(z) MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban) témában
Viktor!!!
A profilképeden az egy Jedi fegyver, vagy csak egy" annak látszó " tárgy?
Egyébként tetszik az oldal!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 02 17:36 #73 Írta: Dániel
:woohoo: Nagyszerű

lololo

Tök jó dolgokat tud az oldal. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Karcsi
  • Karcsi profilkép
  • Nem elérhető
  • Klubtag
  • Klubtag
  • " Ne az álmaidban élj, hanem éld az álmaidat "
Több
2016 szept. 02 17:15 #72 Írta: Karcsi
nekem is sikerült .....furcsa egy kicsit, de majd meg szokjuk.....

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 02 16:15 #71 Írta: Pazo
Én is itt vagyok! Jó nagyon, de szokni kell!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2016 szept. 02 14:48 #70 Írta: GRISA
Sziasztok! Hurrá sikerült ide jutni. Lesz mit megszokni, de nagyon tetszik, összeszedett, és fellelhető a múlt ami a jelen és a jövő alapja. Köszönet érte mindenkinek.!!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • ZsViktor
  • ZsViktor profilkép
  • Nem elérhető
  • Adminisztrátor
  • Adminisztrátor
  • Honda NT700 Deauville
Több
2016 aug. 31 18:39 #48 Írta: ZsViktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
MIX (itt mindenről beszélgetünk baráti stílusban)

Az én őrangyalom egy barom... Elzavartam már rég!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc